شما اینجا هستید: دیتالاگر/ دیتالاگراستاتیکی
                             
دستگاه د یتالاگر استاتیکی                                                                          Universal Static Datalogger   

 

 

معرفي:

امروزه با پیشرفت های الکترونیک، تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک الکترونیکی جایگزین فرایندهای مکانیکی و دستی در عملیات اندازه گیری، ثبت و پردازش داده ها در آزمایش ها و فرایندهای مختلف شده است. از جمله تجهیزات مورد استفاده برای این امر دستگاه های اندازه گیری و ثبت داده ها (Dataloggers) بوده که با استفاده از آنها داده هایی که به وسیله حسگرهای تعبیه شده در دستگاه با ابزار و حسگر خارجی تامین می شوند را در طول زمان یا در رابطه با مکان ذخیره می کند.

با توجه به نیاز استفاده از دستگاه های اندازه گیری و ثبت داده ها در انجام فرایندهای مختلف مهندسی، دستگاه جامع اندازه گیری و ثبت داده ها توسط شرکت ویرا ابزار آزما طراحی و ساخته گردید.

دستگاه اندازه گیری و ثبت داده ها با مدل UDM-800 یک دستگاه جامع ۸ کانال برای دریافت و پردازش داده های خروجی بازه وسیعی از حسگرهای موجود می باشد.

همچنین این دستگاه شامل یک نرم افزار جامع با نام انحصاری VDS  بوده که شامل ابزارهای قدرتمند لازم برای انجام بیشتر آزمایش ها و فرایندهای داده پردازی میباشد.

از جمله ویژگی های این نرم افزار قابلیت تعریف بسیاری از متغیرهای عملیات داده برداری، ذخیره خودکار داده ها، کالیبراسیون حسگرها، تهیه خروجی داده ها در قالب نرم افزار Office، تعریف و مشاهده زنده داده ها، تعریف چندین زمان در طول انجام داده برداری و .. می باشد.

 

کاربرد:

 

دریافت داده های خروجی از انواع حسگرها با خروجی ولتاژ، میلی ولت، میلی آمپر و ترموکوپل و پردازش و کالیبراسیون آنها، تعریف انواع آزمایش ها و پارامترهای دلخواه در محیط نرم افزار دستگاه، مشاهده زنده نمودار تغییرات تمامی پارامترها در چندین نمودار زنده، ترسیم نمودازهای زنده چند متغیره، تهیه خروجی داده ها در قالب نرم افزار Office.

:مشخصات فنی