شما اینجا هستید: دیتالاگر/ دیتالاگردینامیکی
                             
دستگاه د یتالاگر جامع دینامیکی                                                                      Universal Dynamic Datalogger   

 

 

معرفي:

با پيشرفت انجام آزمايش ها و افزايش سرعت آزمايش هاي مختلف در حيطه مهندسي عمران همچون آزمايش هاي ديناميکي، نياز به دستگاه هاي پردازش و ثبت اطلاعات با سرعت هاي بالاتر بسيار ضروري است. با توجه به نياز استفاده از دستگاه هاي اندازه گيري و ثبت داده هاي ديناميکي در انجام فرآيندهاي مختلف مهندسي اين دستگاه توسط شرکت ويرا ابزار آزما طراحی و ساخته گرديد.

دستگاه پردازش و ثبت داده های دینامیکی یک دستگاه جامع با سرعت پردازش ۲۰۰ کیلو هرتز و شامل ۱۶ کانال ورودی آنالوگ single-Ended و یا ۸ کانال ورودی آنالوگ differential و ۸ کانال ورودی دیجیتال می باشد.

با استفاده از این دستگاه میتوان بازه گسترده ای از حسگرها شامل حسگرهای آنالوگ در محدوده ولتاژ و جریان و نیز حسگرهای دیجیتال با خروجی TTL را پردازش نمود.

همچنین این دستگاه شامل یک نرم افزار جامع بوده که شامل ابزارهای قدرتمند لازم برای انجام بیشتر آزمایش ها و فرآیندهای داده پردازی می باشد. از جمله ویژگی های این نرم افزار قابلیت تعریف بسیاری از متغیرهای عملیات داده پردازی همچون پارامترها، سرعت داده برداری، کالیبراسیون حسگرها، تهیه خروجی داده ها در قالب نرم افزار office، تعریف و مشاهده زنده داده ها، در طول انجام داده پردازی و .. می باشد.

از جمله ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به داشتن دو خروجی آنالوگ ولتاژ با دقت ۱۶ بیت در مدل ارتقا یافته آن ( دستگاه دیتالاگر- کنترلر دینامیکی) اشاره نمود.

 

کاربرد:

 

دریافت داده های خروجی از انواع حسگرها با خروجی آنالوگ ولتاژ، میلی ولت، میلی آمپر و حسگرهای دیجیتال با خروجی TTL. پردازش و کالیبراسیون آنها، مشاهده زنده نمودار تغییرات تمامی پارامترها در چندین نمودار زنده، تهیه خروجی داده ها در قالب نرم افزار Office.  

:مشخصات فنی